© Peter De Jongh © Tristan Dezitter

Comedy Café

Maarten D'Haene, Tom Cools, Isabelle Dieperink en MC Jens Deferm
di 12 jan om 20u15 - 22u20
di 12 jan
20u15 - 22u20
  • di 12 jan
    20u15 - 22u20
    de Waai
    Vanaf vr 22 mei om 10u00

MC Jens Deferm ontvangt tijdens dit Comedy Café Maarten D’Haene, Isabelle Dieperink en Tom Cools. We vullen deze line-up nog verder aan. Check onze website en socials voor updates! 

Maarten D’Haene timmert stevig aan zijn weg in de Vlaamse comedywereld. Met zijn overwinning van de Lunatic Comedy Award 2024 en zijn rol bij de Levels Comedy Club in Gent groeide zijn naam snel. Op het podium lijkt hij rustig en nonchalant, maar met de microfoon in de hand ontpopt hij zich tot een verteller die zijn publiek meeneemt in een absurde en herkenbare denkwereld. Zijn verhalen zitten vol scherpe humor, onverwachte wendingen en verrassende verbanden.

Tom Cools is een vaste waarde in onze comedyprogrammering. Hij is zowat onze vaste MC, maar deze keer brengt hij een sportjaaroverzicht met daarin de grappigste sportgebeurtenissen van 2026. Tom is publieksopwarmer bij De Ideale Wereld, Extra Time, Wielerclub Wattage, is actief als stadionomroeper bij KVC Westerlo en is een gegeerd voorprogramma voor de grootste comedians. 

Isabelle Dieperink (NL) is een alles-of-niets-persoonlijkheid: in de liefde, met alcohol en op het podium. Met scherpe humor en een flinke portie zelfspot fileert ze de mens en vooral zichzelf genadeloos. Vrijuit vertelt ze over de liefde, haar ingewikkelde relatie met alcohol en hoe het is om op te groeien in ’t Gooi. Isabelle Dieperink studeerde aan de Koningstheateracademie: dé hogeschool voor cabaret in Nederland!

Jens Deferm, rechtstreeks uit Tuilt (en ja, dat spreek je uit als UIL met twee T’s) belandde per ongeluk in het comedycircuit, maar bleek er verrassend goed in te gedijen. Als jonge leraar laveert hij door de volwassenwereld, met wisselend succes en een hoop vragen. Bereid je voor op scherpe observaties, hilarische twijfels en een portie pure, onversneden stand-up! Jens was finalist Schaal Lies Lefever 2025 en mocht daar een publieksprijs zijn geweest, had hij die zeker gewonnen. Jens leidt de avond in goede banen!

Startschot Tarief: 13 €
Aanloop Tarief: 17 €
Laatste Kans Tarief: 20 €

 

www.maartendhaene.be

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje