• di 10 nov

    Comedy Café

    Lukas Lelie, Seppe Toremans, Tom Cools e.a.
    • di 10 nov om 20:15 - 22:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • di 10 nov om 20:15 - 22:30
      startdatum wordt later meegedeeld
  • do 12 nov

    Airships are Organisms

    John Ghost
    • do 12 nov om 20:15 - 23:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • do 12 nov om 20:15 - 23:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • za 14 nov

    De vinylvreter 2.0

    Piv Huvluv
    • za 14 nov om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 14 nov om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • zo 15 nov

    Concert Magiq

    Esmé Bos & Bart Voet
    • zo 15 nov om 13:30 - 14:10
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 15 nov om 16:00 - 16:40
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 15 nov om 13:30 - 14:10
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 15 nov om 16:00 - 16:40
      startdatum wordt later meegedeeld
  • zo 15 nov

    Wijzer

    Maas theater en dans
    • zo 15 nov om 14:30 - 15:15
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 15 nov om 14:30 - 15:15
      startdatum wordt later meegedeeld
  • wo 18 nov

    Verre van weg

    Mira en Caroline Meerschaert
    • wo 18 nov om 20:15 - 21:25
      startdatum wordt later meegedeeld
    • wo 18 nov om 20:15 - 21:25
      startdatum wordt later meegedeeld
  • za 21 nov

    Laureatenconcert

    Academie voor Muziek, Woord en Dans Geel
    • za 21 nov om 20:15 - 21:40
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 21 nov om 20:15 - 21:40
      startdatum wordt later meegedeeld
  • ma 23 nov

    Hotelzeepke

    Cie Tartaren
    • ma 23 nov om 20:00 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • ma 23 nov om 20:00 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
  • do 26 nov

    Paling

    Theater Antigone
    • do 26 nov om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • do 26 nov om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • za 28 nov

    Jef Neve speelt met u!

    Jef Neve
    • za 28 nov om 19:00 - 20:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 28 nov om 21:00 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 28 nov om 19:00 - 20:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 28 nov om 21:00 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • ma 30 nov

    We Were the Future

    Meytal Blanaru
    • ma 30 nov om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • ma 30 nov om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
  • wo 2 dec

    De Woordenaar

    De KolonieMT
    • wo 2 dec om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • wo 2 dec om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
  • vr 4 dec

    Los Speedy Bobs

    Gregory Frateur, Tom Pintens & Roy Aernouts
    • vr 4 dec om 14:00 - 16:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • vr 4 dec om 14:00 - 16:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • za 5 dec
    -
    zo 6 dec

    Signore Ennio & Mister John

    Symfonieorkest Zuiderkempen
    • za 5 dec om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 6 dec om 11:00 - 12:15
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 6 dec om 14:00 - 15:15
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 5 dec om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 6 dec om 11:00 - 12:15
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 6 dec om 14:00 - 15:15
      startdatum wordt later meegedeeld
  • wo 9 dec

    Akke Akke Tuut

    4Hoog
    • wo 9 dec om 14:30 - 15:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • wo 9 dec om 14:30 - 15:30
      startdatum wordt later meegedeeld
  • do 10 dec

    Herrie

    Maja Westerveld i.s.m. Abattoir Fermé & NONA
    • do 10 dec om 20:15 - 21:50
      startdatum wordt later meegedeeld
    • do 10 dec om 20:15 - 21:50
      startdatum wordt later meegedeeld
  • vr 11 dec

    #Eindejaars

    Bert Gabriëls
    • vr 11 dec om 19:30 - 20:45
      startdatum wordt later meegedeeld
    • vr 11 dec om 19:30 - 20:45
      startdatum wordt later meegedeeld
  • di 15 dec

    tussen BEETHOVEN en BANGLADESH

    Simone Milsdochter
    • di 15 dec om 19:00 - 20:15
      startdatum wordt later meegedeeld
    • di 15 dec om 19:00 - 20:15
      startdatum wordt later meegedeeld
  • do 17 dec

    Carrying My Father

    THERE THERE COMPANY
    • do 17 dec om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • do 17 dec om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
  • vr 18 dec

    Een cabaretvoorstelling van Nele Bauwens

    Nele Bauwens
    • vr 18 dec om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • vr 18 dec om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • do 7 jan

    12 Seasons unlocked

    Frascati Symphonic
    • do 7 jan om 20:15 - 21:45
      startdatum wordt later meegedeeld
    • do 7 jan om 20:15 - 21:45
      startdatum wordt later meegedeeld
  • vr 8 jan

    Houden van

    Geena Lisa, Andrea Croonenberghs en Sam Verhoeven
    • vr 8 jan om 14:00 - 15:20
      startdatum wordt later meegedeeld
    • vr 8 jan om 14:00 - 15:20
      startdatum wordt later meegedeeld
  • za 9 jan

    En nu?

    Nele Goossens
    • za 9 jan om 20:15 - 23:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 9 jan om 20:15 - 23:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • ma 11 jan

    The Upside Down Man

    Mohamed Toukabri
    • ma 11 jan om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • ma 11 jan om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
  • di 12 jan

    Comedy Café

    Jovanka Steele, Nigel Williams, Andries Boone en MC Tom Cools
    • di 12 jan om 20:15 - 22:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • di 12 jan om 20:15 - 22:30
      startdatum wordt later meegedeeld
  • wo 13 jan

    An Pierlé Quartet

    • wo 13 jan om 20:15 - 23:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • wo 13 jan om 20:15 - 23:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • do 14 jan

    Avant première: Doe rustig

    Erhan Demirci
    • do 14 jan om 19:00 - 21:45
      startdatum wordt later meegedeeld
    • do 14 jan om 19:00 - 21:45
      startdatum wordt later meegedeeld
  • za 16 jan

    Man Strikes Back

    Post uit Hessdalen
    • za 16 jan om 19:30 - 20:20
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 16 jan om 19:30 - 20:20
      startdatum wordt later meegedeeld
  • di 19 jan

    Willard/Geel

    Tom Struyf
    • di 19 jan om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • di 19 jan om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • do 21 jan

    Liliane Saint-Pierre

    • do 21 jan om 19:00 - 20:45
      startdatum wordt later meegedeeld
    • do 21 jan om 19:00 - 20:45
      startdatum wordt later meegedeeld
  • vr 22 jan

    Lacht nor mij

    Slongs
    • vr 22 jan om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • vr 22 jan om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • za 23 jan

    Wrestlefest VI

    Flemish Wrestling Force
    • za 23 jan om 19:00 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 23 jan om 19:00 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • zo 24 jan

    DRRRAAI

    tout petit
    • zo 24 jan om 14:30 - 15:20
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 24 jan om 14:30 - 15:20
      startdatum wordt later meegedeeld
  • wo 27 jan

    Old-time favourites

    De Bonanzas
    • wo 27 jan om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • wo 27 jan om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • do 28 jan

    Zonder trappist en nootjes

    Neeka en Tom Theuns
    • do 28 jan om 14:00 - 17:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • do 28 jan om 14:00 - 17:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • vr 29 jan

    Project Z: een muzikale ode aan het anders-zijn

    Krankland
    • vr 29 jan om 20:15 - 22:10
      startdatum wordt later meegedeeld
    • vr 29 jan om 20:15 - 22:10
      startdatum wordt later meegedeeld
  • do 4 feb

    Koningskloote

    de.ploeg
    • do 4 feb om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • do 4 feb om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • vr 5 feb

    Retro

    Han Coucke
    • vr 5 feb om 20:15 - 23:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • vr 5 feb om 20:15 - 23:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • za 6 feb

    Soul Rebel Salute

    Coco Jr.
    • za 6 feb om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 6 feb om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • zo 7 feb

    Zwanen

    BRYGGEN - Bruges Strings in coproductie met deSingel
    • zo 7 feb om 14:30 - 15:20
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 7 feb om 14:30 - 15:20
      startdatum wordt later meegedeeld
  • di 9 feb

    Tender Men

    Koen De Preter
    • di 9 feb om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
    • di 9 feb om 20:15 - 21:30
      startdatum wordt later meegedeeld
  • za 13 feb

    Grunge XXX

    Sam Gevers, Anthony Gröger, Marjolein Cools, Koen Vanmeerbeeck en Elodie Carels
    • za 13 feb om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • za 13 feb om 20:15 - 22:00
      startdatum wordt later meegedeeld
  • zo 21 feb

    Dansproject 20

    Impuls Company
    • zo 21 feb om 19:00 - 21:00
      startdatum wordt later meegedeeld
    • zo 21 feb om 19:00 - 21:00
      startdatum wordt later meegedeeld