• wo 9 sep

    Wachten op Do groot

    De Frivole Framboos
    • wo 9 sep om 20:15 - 21:45
    • wo 9 sep om 20:15 - 21:45
  • vr 18 sep
    -
    zo 22 nov

    ABOUT YOU AND THEM

    Daisy Boman
    • vr 18 sep - zo 22 nov
    • vr 18 sep - zo 22 nov
  • wo 23 sep

    Dat kun je niet zeggen op een podium

    Alex Agnew, Gunter Lamoot, Jeroen Leenders en Fokke van der Meulen
    • wo 23 sep om 20:15
    • wo 23 sep om 20:15
  • vr 25 sep

    Einzelgänger

    Geert Verdickt van Buurman
    • vr 25 sep om 20:15 - 21:45
    • vr 25 sep om 20:15 - 21:45
  • za 26 sep

    Petticoat in’t klein

    Petticoat
    • za 26 sep om 17:00 - 18:00
    • za 26 sep om 19:00 - 20:00
    • za 26 sep om 17:00 - 18:00
    • za 26 sep om 19:00 - 20:00
  • za 26 sep

    Hier praten de bomen met elkaar

    Hanafubuki
    • za 26 sep om 18:30 - 19:20
    • za 26 sep om 18:30 - 19:20
  • za 26 sep
    -
    zo 27 sep

    Street Comedy

    • za 26 sep om 20:15 - 21:15
    • zo 27 sep om 15:45 - 16:45
    • za 26 sep om 20:15 - 21:15
    • zo 27 sep om 15:45 - 16:45
  • zo 27 sep

    Fwiet! Fwiet!

    Begijn Le Bleu
    • zo 27 sep om 11:00 - 13:00
    • zo 27 sep om 14:30 - 16:30
    • zo 27 sep om 11:00 - 13:00
    • zo 27 sep om 14:30 - 16:30
  • zo 27 sep

    Geel

    2-ATER Producties & Mime Wave
    • zo 27 sep om 13:30 - 14:05
    • zo 27 sep om 15:00 - 15:35
    • zo 27 sep om 13:30 - 14:05
    • zo 27 sep om 15:00 - 15:35
  • zo 27 sep

    Red en Lily

    Lennaert Maes en Fleur Hendriks
    • zo 27 sep om 14:30 - 15:20
    • zo 27 sep om 14:30 - 15:20
  • zo 27 sep

    De Kempenkrak

    Don Vitalski en Veston Van Gool
    • zo 27 sep om 17:15 - 18:30
    • zo 27 sep om 17:15 - 18:30
  • zo 27 sep

    Pact de Mic

    Nigel Williams
    • zo 27 sep om 20:15 - 22:30
    • zo 27 sep om 20:15 - 22:30
  • vr 2 okt

    Edith!

    Mireille Vaessen, Martine de Kok en Sam Pasternak
    • vr 2 okt om 14:00
    • vr 2 okt om 14:00
  • za 3 okt

    Gospelconcert

    Christ the lord Gospel Church
    • za 3 okt om 17:00 - 21:00
    • za 3 okt om 17:00 - 21:00
  • zo 4 okt

    Kleuren met tijd

    Guy Vandromme en Stefaan Quix
    • zo 4 okt om 10:00 - 18:00
    • zo 4 okt om 10:00 - 18:00
  • zo 4 okt

    Wolk

    4Hoog
    • zo 4 okt om 14:30
    • zo 4 okt om 14:30
  • zo 4 okt

    Zen en engelenzang

    Air For Six
    • zo 4 okt om 20:15 - 21:30
    • zo 4 okt om 20:15 - 21:30
  • di 6 okt

    Forced Labor Arena

    Ugo Dehaes
    • di 6 okt om 19:00 - 20:00
    • di 6 okt om 21:15 - 22:15
    • di 6 okt om 19:00 - 20:00
    • di 6 okt om 21:15 - 22:15
  • di 6 okt

    The Feline Project

    Dagmar Dachauer
    • di 6 okt om 20:15 - 21:05
    • di 6 okt om 20:15 - 21:05
  • do 8 okt

    U bent mijn moeder

    HETGEVOLG
    • do 8 okt om 20:15 - 22:00
    • do 8 okt om 20:15 - 22:00
  • vr 9 okt

    Bach to the blues

    Boogie Boy
    • vr 9 okt om 20:15 - 22:45
    • vr 9 okt om 20:15 - 22:45
  • za 10 okt

    Surround, Music in 360°

    Tomaga, Run Logan Run, Azmari, Elefant
    • za 10 okt om 20:15 - 22:00
    • za 10 okt om 20:15 - 22:00
  • zo 11 okt

    Edward

    Bronks
    • zo 11 okt om 14:30 - 15:30
    • zo 11 okt om 14:30 - 15:30
  • wo 14 okt

    Woestzoeker

    Theater Antigone & Theater Artemis
    • wo 14 okt om 19:00
    • wo 14 okt om 19:00
  • wo 14 okt
    -
    wo 9 jun

    Jazz Jam

    • wo 14 okt om 20:00 - do 15 okt om 00:00
    • wo 9 dec om 20:00 - do 10 dec om 00:00
    • wo 10 feb om 20:00 - do 11 feb om 00:00
    • wo 21 apr om 20:00 - do 22 apr om 00:00
    • wo 9 jun om 20:00 - do 10 jun om 00:00
    • wo 14 okt om 20:00 - do 15 okt om 00:00
    • wo 9 dec om 20:00 - do 10 dec om 00:00
    • wo 10 feb om 20:00 - do 11 feb om 00:00
    • wo 21 apr om 20:00 - do 22 apr om 00:00
    • wo 9 jun om 20:00 - do 10 jun om 00:00
  • za 17 okt

    Best of

    Percussive
    • za 17 okt om 20:15 - 21:30
    • za 17 okt om 20:15 - 21:30
  • zo 18 okt

    Klassiek Aperitief@RElaX: Mozart meets Psycho

    Roeland Hendrikx Ensemble
    • zo 18 okt om 11:00
    • zo 18 okt om 11:00
  • wo 21 okt
    Familievoorstellingen

    Dier

    Tom Struyf
    • wo 21 okt om 19:30 - 20:25
    • wo 21 okt om 19:30 - 20:25
  • do 22 okt

    Hunkert

    René van Meurs
    • do 22 okt om 20:15 - 23:00
    • do 22 okt om 20:15 - 23:00
  • vr 23 okt

    Het Scheldeoffensief

    Waramis
    • vr 23 okt om 19:00
    • vr 23 okt om 19:00
  • vr 23 okt

    Concertos for organ and strings

    Les Muffatti
    • vr 23 okt om 20:00
    • vr 23 okt om 20:00
  • za 24 okt

    Impro

    Foelz
    • za 24 okt om 20:15 - 22:20
    • za 24 okt om 20:15 - 22:20
  • zo 25 okt

    Tea Time Favourites - Muziek uit de lage landen

    2440 Big Band
    • zo 25 okt om 14:00 - 16:40
    • zo 25 okt om 14:00 - 16:40
  • zo 25 okt

    CHG @ The Origins of Nature

    Centrumharmonie Geel
    • zo 25 okt om 15:00
    • zo 25 okt om 15:00
  • wo 28 okt

    Koninklijke muziekkapel van de gidsen

    • wo 28 okt om 20:15 - 23:30
    • wo 28 okt om 20:15 - 23:30
  • do 29 okt

    De wereld van Bobbejaan

    Isabelle A, Guido Belcanto en Klaas Delrue
    • do 29 okt om 20:15 - 23:30
    • do 29 okt om 20:15 - 23:30
  • za 31 okt

    Powerslave

    Maiden UniteD
    • za 31 okt om 20:15 - 22:00
    • za 31 okt om 20:15 - 22:00
  • do 5 nov

    Stella, Ster van de Zee

    Theater FroeFroe & De Roovers
    • do 5 nov om 14:30
    • do 5 nov om 14:30
  • do 5 nov

    Papin

    Ilse De Koe, Tania Van der Sanden, Karlijn Sileghem & Nils De Caster
    • do 5 nov om 20:15 - 22:00
    • do 5 nov om 20:15 - 22:00
  • za 7 nov
    -
    zo 8 nov

    Foto- en digisalon

    Geelse Fotogroep 71
    • za 7 nov om 13:00 - zo 8 nov om 00:00
    • zo 8 nov om 13:00 - ma 9 nov om 00:00
    • za 7 nov om 13:00 - zo 8 nov om 00:00
    • zo 8 nov om 13:00 - ma 9 nov om 00:00
  • zo 8 nov

    Acoustic Desert Night

    Bombino
    • zo 8 nov om 20:00
    • zo 8 nov om 20:00
  • di 10 nov

    Comedy Café

    Lukas Lelie, Seppe Torremans, Tom Cools e.a.
    • di 10 nov om 20:15 - 22:30
    • di 10 nov om 20:15 - 22:30
  • do 12 nov

    Airships are Organisms

    John Ghost
    • do 12 nov om 20:15 - 23:00
    • do 12 nov om 20:15 - 23:00
  • za 14 nov

    De vinylvreter 2.0

    Piv Huvluv
    • za 14 nov om 20:15 - 22:00
    • za 14 nov om 20:15 - 22:00
  • zo 15 nov

    Wijzer

    Maas theater en dans
    • zo 15 nov om 14:30 - 15:15
    • zo 15 nov om 14:30 - 15:15
  • zo 15 nov

    Ans en Wilma verdwaald

    Ariane Van Vliet en Alice Reijs
    • zo 15 nov om 14:30
    • zo 15 nov om 14:30
  • wo 18 nov

    Verre van weg

    Mira en Caroline Meerschaert
    • wo 18 nov om 20:15 - 23:00
    • wo 18 nov om 20:15 - 23:00
  • do 19 nov

    De Kleine Prins

    Theater Malpertuis
    • do 19 nov om 20:00
    • do 19 nov om 20:00
  • vr 20 nov

    Liliane Saint-Pierre

    • vr 20 nov om 14:00 - 17:30
    • vr 20 nov om 14:00 - 17:30
  • za 21 nov

    Laureatenconcert

    Academie voor Muziek, Woord en Dans Geel
    • za 21 nov om 20:15 - 21:40
    • za 21 nov om 20:15 - 21:40
  • zo 22 nov

    Klassiek Aperitief: BAUHAUS | Bach in White City

    Alon Sariel & Michael Tsaika
    • zo 22 nov om 11:00
    • zo 22 nov om 11:00
  • zo 22 nov

    The InstruMENTALIST

    Koninklijke Harmonie De Eendracht Oosterlo
    • zo 22 nov om 14:00 - 16:05
    • zo 22 nov om 14:00 - 16:05
  • wo 25 nov

    Late Night

    De Mens
    • wo 25 nov om 20:15 - 22:00
    • wo 25 nov om 20:15 - 22:00
  • do 26 nov

    Paling

    Theater Antigone
    • do 26 nov om 20:15 - 22:00
    • do 26 nov om 20:15 - 22:00
  • vr 27 nov

    Trah Njim 2020

    Troisseur
    • vr 27 nov om 20:00
    • vr 27 nov om 20:00
  • za 28 nov

    Martine Dams nodigt uit

    Martine Dams
    • za 28 nov om 20:15 - 22:15
    • za 28 nov om 20:15 - 22:15
  • ma 30 nov

    We were the future

    Meytal Blanaru
    • ma 30 nov om 20:15 - 21:30
    • ma 30 nov om 20:15 - 21:30
  • wo 2 dec

    De Woordenaar

    De KolonieMT
    • wo 2 dec om 20:15 - 21:30
    • wo 2 dec om 20:15 - 21:30
  • vr 4 dec

    Los Speedy Bobs

    Gregory Frateur, Tom Pintens & Roy Aernouts
    • vr 4 dec om 14:00 - 17:30
    • vr 4 dec om 14:00 - 17:30
  • za 5 dec
    -
    zo 6 dec

    Signore Ennio & Mister John

    Symfonieorkest Zuiderkempen
    • za 5 dec om 20:15 - 23:00
    • zo 6 dec om 15:00 - 17:45
    • za 5 dec om 20:15 - 23:00
    • zo 6 dec om 15:00 - 17:45
  • do 10 dec

    Herrie

    Maja Westerveld i.s.m. Abattoir Fermé & NONA
    • do 10 dec om 20:15 - 22:00
    • do 10 dec om 20:15 - 22:00
  • vr 11 dec

    #Eindejaars

    Bert Gabriëls
    • vr 11 dec om 20:15 - 23:00
    • vr 11 dec om 20:15 - 23:00
  • di 15 dec

    tussen BEETHOVEN en BANGLADESH

    Simone Milsdochter
    • di 15 dec om 14:00 - 17:30
    • di 15 dec om 14:00 - 17:30
  • do 17 dec

    Carrying My Father

    THERE THERE COMPANY
    • do 17 dec om 20:15 - 21:30
    • do 17 dec om 20:15 - 21:30
  • vr 18 dec

    Een cabaretvoorstelling van Nele Bauwens

    Nele Bauwens
    • vr 18 dec om 20:15 - 22:00
    • vr 18 dec om 20:15 - 22:00
  • do 7 jan

    De Kersenvla

    Abattoir Fermé
    • do 7 jan om 20:00
    • do 7 jan om 20:00
  • do 7 jan

    12 Seasons unlocked

    Frascati Symphonic
    • do 7 jan om 20:15 - 21:45
    • do 7 jan om 20:15 - 21:45
  • vr 8 jan

    Houden van

    Geena Lisa, Andrea Croonenberghs en Sam Verhoeven
    • vr 8 jan om 14:00 - 17:30
    • vr 8 jan om 14:00 - 17:30
  • za 9 jan

    En nu?

    Nele Goossens
    • za 9 jan om 20:15 - 23:00
    • za 9 jan om 20:15 - 23:00
  • za 9 jan

    Rebel Heart

    REYMER
    • za 9 jan om 20:15
    • za 9 jan om 20:15
  • zo 10 jan

    Impulz

    Theater De Spiegel
    • zo 10 jan om 14:30
    • zo 10 jan om 14:30
  • ma 11 jan

    The Upside Down Man

    Mohamed Toukabri
    • ma 11 jan om 20:15 - 21:30
    • ma 11 jan om 20:15 - 21:30
  • di 12 jan

    Comedy Café

    Jovanka Steele, Nigel Williams, Andries Boone en MC Tom Cools
    • di 12 jan om 20:15 - 22:30
    • di 12 jan om 20:15 - 22:30
  • wo 13 jan

    Jazzlab

    An Pierlé Quartet
    • wo 13 jan om 20:15 - 23:00
    • wo 13 jan om 20:15 - 23:00
  • do 14 jan

    Doe rustig

    Erhan Demirci
    • do 14 jan om 20:15 - 21:45
    • do 14 jan om 20:15 - 21:45
  • za 16 jan

    Man Strikes Back

    Post uit Hessdalen
    • za 16 jan om 19:30 - 20:20
    • za 16 jan om 19:30 - 20:20
  • zo 17 jan

    MuziekMekaniek

    Muziektheater De Kolonie
    • zo 17 jan om 14:30
    • zo 17 jan om 14:30
  • di 19 jan

    Willard/Geel

    Tom Struyf
    • di 19 jan om 20:15 - 22:00
    • di 19 jan om 20:15 - 22:00
  • vr 22 jan

    Lacht nor mij

    Slongs
    • vr 22 jan om 20:15 - 22:00
    • vr 22 jan om 20:15 - 22:00
  • wo 27 jan

    Old-time favourites

    De Bonanzas
    • wo 27 jan om 20:15 - 22:00
    • wo 27 jan om 20:15 - 22:00
  • do 28 jan

    Trappist en nootjes

    Neeka en Tom Theuns
    • do 28 jan om 14:00 - 17:00
    • do 28 jan om 14:00 - 17:00
  • vr 29 jan

    Project Z: een muzikale ode aan het anders-zijn

    Krankland
    • vr 29 jan om 20:15 - 22:10
    • vr 29 jan om 20:15 - 22:10
  • za 30 jan
    -
    zo 31 jan

    Turngala

    Flink en Vroom
    • za 30 jan om 13:30 - 15:00
    • za 30 jan om 18:30 - 20:00
    • zo 31 jan om 14:30
    • za 30 jan om 13:30 - 15:00
    • za 30 jan om 18:30 - 20:00
    • zo 31 jan om 14:30
  • wo 3 feb

    Waagstuk

    Behoud de Begeerte - Charlotte van den Broeck, Lucas Vandervorst & Bert Dockx
    • wo 3 feb om 20:00
    • wo 3 feb om 20:00
  • do 4 feb

    Koningskloote

    de.ploeg
    • do 4 feb om 20:15 - 22:00
    • do 4 feb om 20:15 - 22:00
  • vr 5 feb

    Retro

    Han Coucke
    • vr 5 feb om 20:15 - 23:00
    • vr 5 feb om 20:15 - 23:00
  • za 6 feb

    ORBI@OnderDenToren

    ORBI
    • za 6 feb om 20:15
    • za 6 feb om 20:15
  • za 6 feb

    Soul Rebel Salute

    Coco Jr.
    • za 6 feb om 20:15 - 22:00
    • za 6 feb om 20:15 - 22:00
  • zo 7 feb

    Zwanen

    BRYGGEN - Bruges Strings in coproductie met deSingel
  • di 9 feb

    Tender Men

    Koen De Preter
    • di 9 feb om 20:15 - 21:30
    • di 9 feb om 20:15 - 21:30
  • vr 12 feb

    Tournee Mondial on Stage 2021

    April Verch Band
    • vr 12 feb om 20:30
    • vr 12 feb om 20:30
  • za 13 feb

    Grunge XXX

    Sam Gevers, Anthony Gröger, Marjolein Cools, Koen Vanmeerbeeck en Elodie Carels
    • za 13 feb om 20:15 - 22:00
    • za 13 feb om 20:15 - 22:00
  • vr 19 feb

    Level Q

    Lap vzw
    • vr 19 feb om 19:00
    • vr 19 feb om 19:00
  • vr 19 feb

    plays Leonard Cohen - Church Tour

    Sophia Ammann
    • vr 19 feb om 20:15 - 21:30
    • vr 19 feb om 20:15 - 21:30
  • zo 21 feb

    Klassiek Aperitief@RElaX: Let's Dance

    Ensemble Carousel
    • zo 21 feb om 11:00
    • zo 21 feb om 11:00
  • zo 21 feb

    Dansproject 20

    Impuls Company
    • zo 21 feb om 19:00 - 21:00
    • zo 21 feb om 19:00 - 21:00
  • do 25 feb

    Mystiek

    Osama Abdulrasol & Spiegel String Quartet
    • do 25 feb om 20:00
    • do 25 feb om 20:00
  • do 25 feb

    Marc Hauman & Groep

    • do 25 feb om 20:15 - 22:00
    • do 25 feb om 20:15 - 22:00
  • vr 26 feb

    De man die zijn snor in brand stak - J.M.H. Berckmans

    De Gangsters van de Grauwzone
    • vr 26 feb om 20:00
    • vr 26 feb om 20:00
  • za 27 feb

    Live in Nerdland: DNA

    Lieven Scheire
    • za 27 feb om 20:15 - 22:00
    • za 27 feb om 20:15 - 22:00
  • ma 1 mrt

    The Goldberg Variations

    Platform-K
    • ma 1 mrt om 20:15 - 21:15
    • ma 1 mrt om 20:15 - 21:15
  • wo 3 mrt

    Zwaar leven

    Amelie Albrecht
    • wo 3 mrt om 20:15 - 22:00
    • wo 3 mrt om 20:15 - 22:00
  • do 4 mrt

    One Man Band

    Stef Kamil Carlens
    • do 4 mrt om 20:15 - 23:00
    • do 4 mrt om 20:15 - 23:00
  • vr 5 mrt

    Quinnie & Quinn

    Dimitri Leue, Inge Paulussen & Jonas Leemans
    • vr 5 mrt om 19:00
    • vr 5 mrt om 19:00
  • vr 5 mrt

    Belpop Bonanza Kempen - Quiz

    Belpop Bonanza Kempen
    • vr 5 mrt om 20:00 - 23:00
    • vr 5 mrt om 20:00 - 23:00
  • za 6 mrt

    Wat (niet) weg is

    Fien Leysen
    • za 6 mrt om 13:30 - 14:25
    • za 6 mrt om 15:00 - 15:55
    • za 6 mrt om 16:30 - 17:25
    • za 6 mrt om 18:15 - 19:10
    • za 6 mrt om 19:45 - 20:40
    • za 6 mrt om 21:15 - 22:10
    • za 6 mrt om 13:30 - 14:25
    • za 6 mrt om 15:00 - 15:55
    • za 6 mrt om 16:30 - 17:25
    • za 6 mrt om 18:15 - 19:10
    • za 6 mrt om 19:45 - 20:40
    • za 6 mrt om 21:15 - 22:10
  • za 6 mrt
    -
    zo 7 mrt

    Dancing the night away

    Harmonie KKJW Larum
    • za 6 mrt om 20:00 - 22:30
    • zo 7 mrt om 15:00 - 17:30
    • za 6 mrt om 20:00 - 22:30
    • zo 7 mrt om 15:00 - 17:30
  • zo 7 mrt

    Funny Freunde - Van Mozart tot Bowie

    Ode An Die Freunde
    • zo 7 mrt om 11:00
    • zo 7 mrt om 11:00
  • di 9 mrt

    Comedy Café

    Bas Birker, Jeroen Verdick, Jade Mintjens, Tom Cools
    • di 9 mrt om 20:15 - 22:30
    • di 9 mrt om 20:15 - 22:30
  • wo 10 mrt

    De grote vrouw

    Lara Rosseel band
    • wo 10 mrt om 20:15 - 23:00
    • wo 10 mrt om 20:15 - 23:00
  • do 11 mrt

    Dr. Nest

    Familie Flöz
    • do 11 mrt om 20:15 - 22:00
    • do 11 mrt om 20:15 - 22:00
  • za 13 mrt

    Zo gaat het

    De NWE Tijd en Freek Vielen
    • za 13 mrt om 20:15 - 21:15
    • za 13 mrt om 20:15 - 21:15
  • do 18 mrt

    Trappist en nootjes

    Martyn Joseph
    • do 18 mrt om 14:00 - 17:00
    • do 18 mrt om 14:00 - 17:00
  • za 20 mrt

    J.S. Bachs Johannes Passion

    InCanto Vocale & Ensemble A
    • za 20 mrt om 20:15
    • za 20 mrt om 20:15
  • za 20 mrt

    Crooner Party

    2440 Big Band met Dunja & Swa Van Den Broeck
    • za 20 mrt om 20:15 - 22:45
    • za 20 mrt om 20:15 - 22:45
  • zo 21 mrt

    À principiu

    L' Alba
    • zo 21 mrt om 20:00
    • zo 21 mrt om 20:00
  • wo 24 mrt

    Houtekiet

    Jeroen Lenaerts, MANdolinMAN & Mathijs Bertel (Ansatz Der Maschine)
    • wo 24 mrt om 20:15 - 22:00
    • wo 24 mrt om 20:15 - 22:00
  • do 25 mrt

    Le Nozze

    DESCHONECOMPANIE/Muziektheater Transparant
  • zo 28 mrt

    Luid

    tout petit
    • zo 28 mrt om 14:30
    • zo 28 mrt om 14:30
  • do 1 apr

    Jeroen_Leenders_20/21_Reboot

    Jeroen Leenders
    • do 1 apr om 20:15 - 23:00
    • do 1 apr om 20:15 - 23:00
  • vr 2 apr

    Dylan 80

    Guy Swinnen, Patrick Riguelle, Piet De Pessemier, Axl Peleman, Bjorn Eriksson, Naomi Sijmons (Reena Riot), Jan Hautekiet en Ron Reuman
    • vr 2 apr om 20:15 - 22:00
    • vr 2 apr om 20:15 - 22:00
  • za 3 apr

    Heilig Hart

    Mira
    • za 3 apr om 20:15
    • za 3 apr om 20:15
  • za 3 apr

    Fetskeu

    Ben Segers, Ini Massez en Dominique Mondelaers
    • za 3 apr om 20:15 - 22:00
    • za 3 apr om 20:15 - 22:00
  • vr 9 apr

    PAK DE POEN!

    Compagnie Barbarie
    • vr 9 apr om 19:30 - 20:30
    • vr 9 apr om 19:30 - 20:30
  • za 17 apr
    -
    zo 18 apr

    Opus XIII: La Divina Commedia

    Centrumharmonie
    • za 17 apr om 20:15 - 22:30
    • zo 18 apr om 14:00 - 16:30
    • za 17 apr om 20:15 - 22:30
    • zo 18 apr om 14:00 - 16:30
  • di 20 apr

    Morgen werd alles anders

    Yinka Kuitenbrouwer
    • di 20 apr om 20:15 - 22:00
    • di 20 apr om 20:15 - 22:00
  • do 22 apr

    Flemish Folk Caravan

    Broes en Snaarmaarwaar
    • do 22 apr om 20:00
    • do 22 apr om 20:00
  • za 24 apr

    A travers l'autre

    Les Mybalés
    • za 24 apr om 20:15 - 20:45
    • za 24 apr om 20:15 - 20:45
  • zo 25 apr

    De Tuin

    Sprookjes enzo
    • zo 25 apr om 14:30
    • zo 25 apr om 14:30
  • vr 30 apr
    -
    zo 2 mei

    Sono Io

    Circus Ronaldo
    • vr 30 apr om 20:15 - 22:00
    • za 1 mei om 20:15 - 22:00
    • zo 2 mei om 17:00 - 18:45
    • vr 30 apr om 20:15 - 22:00
    • za 1 mei om 20:15 - 22:00
    • zo 2 mei om 17:00 - 18:45
  • di 4 mei

    Small World

    • di 4 mei om 20:15 - 23:00
    • di 4 mei om 20:15 - 23:00
  • wo 5 mei

    One of these nights

    Motel Westcoast
    • wo 5 mei om 20:15 - 22:00
    • wo 5 mei om 20:15 - 22:00
  • di 11 mei

    Comedy Café

    Jan Linssen, Peter Hens, Hans Cools, Soe Nsuki en MC Tom Cools
    • di 11 mei om 20:15 - 22:30
    • di 11 mei om 20:15 - 22:30
  • do 13 mei

    Meridiana

    Canzoniere Grecanico Salentino
    • do 13 mei om 20:00
    • do 13 mei om 20:00
  • do 20 mei

    Vastbenoemd

    Jasper Posson
    • do 20 mei om 20:15 - 23:00
    • do 20 mei om 20:15 - 23:00
  • vr 21 mei

    Trappist en nootjes

    Paula Saunders
    • vr 21 mei om 14:00 - 17:00
    • vr 21 mei om 14:00 - 17:00
  • za 22 mei

    Het koninkrijk van Henry Darger

    Thomas Janssens, Peter De Graef en Lynn van Royen
    • za 22 mei om 20:15 - 22:00
    • za 22 mei om 20:15 - 22:00
  • do 27 mei

    Dans met mij tot morgenvroeg

    The Chachas
    • do 27 mei om 14:00 - 17:30
    • do 27 mei om 14:00 - 17:30
  • vr 28 mei

    Beltop 1890-1940

    Het Collectief
    • vr 28 mei om 20:00
    • vr 28 mei om 20:00
  • za 29 mei
    -
    zo 30 mei

    Moving Words

    Dansatelier Impuls
    • za 29 mei om 19:30 - 22:30
    • zo 30 mei om 13:00
    • zo 30 mei om 18:00 - 21:00
    • za 29 mei om 19:30 - 22:30
    • zo 30 mei om 13:00
    • zo 30 mei om 18:00 - 21:00
  • do 3 jun

    Festival Special

    • do 3 jun om 09:30
    • do 3 jun om 09:30
  • za 5 jun
    -
    zo 6 jun

    Make Your Move Dance Company

    • za 5 jun om 13:30 - 16:30
    • za 5 jun om 19:30 - 22:30
    • zo 6 jun om 13:30 - 16:30
    • za 5 jun om 13:30 - 16:30
    • za 5 jun om 19:30 - 22:30
    • zo 6 jun om 13:30 - 16:30
  • vr 18 jun

    We moeten nog eens afspreken

    Bart Cannaerts
    • vr 18 jun om 20:15 - 22:00
    • vr 18 jun om 20:15 - 22:00
  • za 19 jun
    -
    zo 20 jun

    Oogst

    Kommil Foo
    • za 19 jun om 20:15 - 22:00
    • zo 20 jun om 20:15 - 22:00
    • za 19 jun om 20:15 - 22:00
    • zo 20 jun om 20:15 - 22:00
  • za 26 jun
    -
    zo 27 jun

    ELEMENT. dance company

    • za 26 jun om 18:30 - 21:00
    • zo 27 jun om 10:30 - 13:00
    • zo 27 jun om 15:30 - 18:00
    • za 26 jun om 18:30 - 21:00
    • zo 27 jun om 10:30 - 13:00
    • zo 27 jun om 15:30 - 18:00
Cookiebanner
Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies. Door verder te surfen, stem je in met deze cookies.
Meer info